Вночі ворог п'ять разів обстріляв Нікопольщину
Про це повідомили в Дніпропетровській ОВА.
За ніч російська армія п'ять разів била по Нікопольщині. Обстрілювала з РСЗВ "Град" та важкої артилерії.
Агресор поцілив по Нікополю, Червоногригорівській і Мирівській громадах.
Пошкоджені підприємства, багатоповерхівка, приватний будинок, господарська споруда, ринок, магазин, трактор і авто. Зачепило лінію електропередач. Люди не постраждали.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
07:38, 21 июн 2026
08:17, 21 июн 2026

КОММЕНТАРИИ — 0