Поліцейські Кривого Рогу затримали містянина під час збуту канабісу
Упродовж трьох місяців раніше засуджений за аналогічні злочини чоловік здійснював продаж психотропної речовини.
17 січня співробітники відділення поліції № 7 Криворізького районного управління поліції на одній з вулиць в Інгулецькому районі задокументували факт збуту психотропів. Під час поверхневої перевірки у 31-річного містянина правоохоронці вилучили канабіс.
Цього ж дня, поліцейські провели санкціонований судом обшук за місцем мешкання зловмисника. В результаті слідчих дій співробітники поліції вилучили банківські картки, полімерні трубочки, мобільний телефон, гроші, розфасований у сліп-пакети канабіс, термопістолет для склеювання сліп-пакетів та сигнально шумовий пістолет.
Вилучені речові докази поліція направила на дослідження.
Містянина затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Слідчі повідомили чоловіку про підозру за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України та обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Популярное
Пішла з дому і не повернулася: у Кривому Розі безвісті зникла неповнолітня дівчинка
14:26, 25 фев 2025
18:00, 17 дек 2024
17:57, 12 дек 2024
Топ обсуждаемых
15:12, 12 июн 2025
На Дніпропетровщині затримали чоловіка, який напав і мало не вбив двох місцевих жителів
16:40, 12 июн 2025
Не дайте російським вербувальникам втягнути вас у злочин – здайте ворога та отримайте винагороду
17:24, 12 июн 2025
18:08, 12 июн 2025
КОММЕНТАРИИ — 0