Вночі окупанти накрили Нікопольщину обстрілами с РСЗВ та важкої артилерії, над Дніпропетровщиною знищені ворожі БпЛА
Дніпропетровська ОВА.
Вночі агресор обстрілював Нікопольщину з важкої артилерії та РСЗВ "Град". Поцілив по Нікополю, Марганецькій і Покровській громадах.
Пошкоджені промислове підприємство, гімназія, 4 багатоповерхівки, лінія електропередач.
Ніхто не постраждав.
Підрозділи ПвК "Схід" знищили над областю 4 БпЛА.
Популярное
11:16, 13 янв 2026
Ворог вночі масовано знищував українську інфраструктуру у Києві та Одесі, є потерпілі
10:54, 13 янв 2026
Топ обсуждаемых
07:38, 21 июн 2026
08:17, 21 июн 2026

КОММЕНТАРИИ — 0