Работа в Черногории
Оксфорд 2
    
Новости Кривого Рога
24.11.2017
Восход солнца Долгота дня Заход солнца
08:03 12:31 16:57
Пресс Брук
Артстайл
Шановні земляки! Щиро вітаємо вас з 26-ю річницею Незалежності України! Печать
24.08.2017 г.

Нехай цей знаковий день, що об'єднує усіх співвітчизників, подарує вам добрі надії.

У ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ є чітка стратегія подолання глибокої кризи, встановлення в Україні миру і благополуччя. По-перше, Україні потрібен мир, по-друге - сильна економіка. Ми можемо її побудувати завдяки прагматичній політиці, відновленню промисловості і сільського господарства.

Турбота про громадян, забезпечення їх прав і свобод знову стануть головним пріоритетом для держави. Мир і розвиток економіки дадуть українцям можливість жити гідно і повернуть їм віру в завтрашній день.

Всі разом, об'єднавши зусилля, ми повинні і здатні будувати щасливу Україну. Державу, де молодість має майбутнє, старість - належну турботу, а кожна сім'я - захист і благополуччя.

У нас, криворіжців – власна вагома відповідальність за економічну стабільність рідної країни. Незважаючи на всі труднощі, місто працює, забезпечує реалізацію прийнятих інфраструктурних проектів, які потрібні Дніпропетровщині, Кривому Рогу і його мешканцям. Своєю відповідальною працею, особистою небайдужістю ви виявляєте свій справжній патріотизм, шановні земляки.

Зі святом вас, дорогі друзі! Наші основні здобутки – попереду. Від душі бажаємо вам насамперед миру, спокою, можливості плідно працювати.

Великого щастя – кожному за вас, добра і процвітання – рідній Україні!

З повагою
Народні депутати Костянтин ПАВЛОВ, Андрій ГАЛЬЧЕНКО


Loading...