Артстайл
Оксфорд 2
    
Новости Кривого Рога
11.12.2017
Восход солнца Долгота дня Заход солнца
08:23 12:37 16:51
Город ФМ он лайн
Дорогі жінки! Печать
08.03.2017 г.

Прийміть щирі вітання з нагоди чудового свята – Міжнародного жіночого дня 8 березня!

Це свято приходить до нас з першим теплом березневих днів, з пробудженням природи, з пташиним співом, ніжними тендітними весняними квітами. Саме такими ми уявляємо вас, любі жінки. Адже ви робите цей світ добрішим і яскравішим, наповнюєте його світлом і ніжністю, створюєте в родині затишок і несете любов.

Щодня ви піклуєтеся про близьких, надихаєте чоловіків на відважні вчинки, викликаєте захоплення, даруєте справжнє щастя. Без вашого тепла і сердечності неможливо уявити цей світ.

Та, разом з тим, ви завжди берете активну участь у житті рідного міста, впливаєте на його розвиток, змінюєте і прикрашаєте його. Жінки Криворіжжя завжди вирізняються особливою активністю у громадському житті міста, відповідальним ставленням до своїх професійних обов’язків, особливим шармом. Ми віддаємо належне вашій енергійності, чуйності та терпінню. Завжди захоплюємося жіночою мудрістю і чарівністю.

Щиро бажаю вам, дорогі жінки, міцного здоров’я, щасливої долі, комфорту, поваги від чоловіків, злагоди та благополуччя, миру і добра. Любіть, мрійте, будьте прекрасні кожну мить!

Криворізький міський голова Ю.Вілкул 


Loading...