Артстайл
Оксфорд 3
    
Новости Кривого Рога
23.01.2018
Восход солнца Долгота дня Заход солнца
08:22 12:56 17:30
Город ФМ он лайн
Доля міста на найближчі десятиліття - в руках криворіжців Печать
21.03.2016 г.

Кривий Ріг стоїть на порозі у невідоме майбутнє. Нестабільна ситуація в країні підігрівається позачерговими виборами криворізького міського голови, запланованих на 27 березня поточного року.

5 кандидатів змагаються за право керувати нашим містом. Про те, що чекатиме Кривий Ріг у найближчі роки та які перспективи і загрози чатують на нашу малу Батьківщину, погодилася розповісти лідер громадського об’єднання «За рідне місто», голова однойменної депутатської групи в Криворізькій міськраді, заступник голови Комісії з питань планування бюджету та економіки Ольга Бабенко.

Перехідний етап

«Практично всі політологи та експерти сходяться до думки, що ці позачергові вибори міського голови Кривого Рогу будуть перехідними між минулими життєвими укладами та новими якісними вимогами громадськості до муніципального управління. І через певний час, на наступних чергових виборах до міськрад, коли стане очевидною якість нових політичних формувань та виявлена спроможність місцевих політиків робити життя криворіжців кращим, – громада зможе обрати власне майбутнє на найближче десятиліття», – говорить Ольга Володимирівна.

За її словами, для Кривого Рогу зараз важливо обрати стабільність на перехідний період. Місту потрібен мер-технократ. «Не всі політичні сили змогли це нині усвідомити до кінця. Ми знову бачимо розпалювання конфліктів між кандидатами, агресію, одержимість дістатися до владного крісла замість злагодженої роботи задля розвитку міста. Тому, на думку нашої команди, зараз для Кривого Рогу найефективнішим буде обрати розсудливість та стабільність, щоб ми всі змогли нарешті заспокоїтися та налаштуватися на роботу, а не на конфлікти у ріднім краї», – говорить лідер об’єднання «За рідне місто».

Заслужити довіру земляків та інвесторів

На думку команди «За рідне місто», завдання успішної влади – заслужити довіру жителів та інвесторів. Щоб місто розвивалося, необхідно зробити діяльність місцевих органів влади прозорою, створити рівні можливості розвитку для всіх жителів, а також залучити кошти інвесторів на розвиток нових проектів. Поки у Кривому Розі нестабільність – це неможливо.

«Ми плідно працюємо і як група депутатів у Криворізькій міській раді, і як громадське об’єднання. Нашу роботу можуть бачити всі жителі міста, тому що наша команда постійно розширює простір діяльності. Окрім прямої функції – приймати рішення на сесійних засіданнях, – ми ще й активно працюємо з громадянами: депутати особисто ведуть прийоми не лише в стаціонарних офісах, а й у вуличних відкритих приймальнях. Це дозволяє нам не лише отримувати звернення чи скарги, а й обмінюватися думками між усіма земляками та категоріями населення. Ми хочемо справдити свої обіцянки й надії тих, хто нам повірив. І хочу зауважити, що ми це робимо не в цілях передвиборчого піару, оскільки всі знають, що наше об’єднання прийняло рішення не брати участі у цих позачергових виборах. Ми працюємо на благо нашого міста тому, що бачимо в цьому нашу спільну місію – разом з земляками виборювати справедливість й робити місто кращим», – розповідає Дмитро Плакса, депутат Криворізької міської ради від групи «За рідне місто», заступник голови Комісії природокористування, екології, охорони здоров’я й соціального захисту населення.

На думку його колеги по міськраді, Геннадія Черствого, члена Комісії з питань земельних відносин, містобудування й комунальної власності міста, – результати роботи їхньої команди підтверджуються цифрами: «Всього за кілька місяців ми отримали понад 4 тисячі звернень від громадян. Всі вони були розглянуті особисто депутатами, а після консультації з юристами та експертами – були надіслані депутатські звернення у відповідні органи виконавчої влади. Ми пишаємося, що результати нашої роботи помітні для людей. Про це говорять і результати соціологічних опитувань, які фіксують підтримку нашої організації, – з 8% у жовтні 2015 року ми виросли до 12% у березні поточного року. Це означає, що у суспільства є потреба у нових якісних політичних силах. І ми впевнені, що за довірою наших земляків ми також зможемо завоювати довіру інвесторів й залучити в місто зовнішні кошти».

Місія – зберегти стабільність


«Для того, щоб Кривий Ріг у майбутньому міг прогресивно розвиватися, 27 березня криворіжці мають обрати міського голову, який виконуватиме свої обов’язки кілька років до наступних виборів. Це буде час для того, щоб новоутворені політичні сили змогли увібрати новий фундаментальний досвід, зрости на підтримці громадян й до наступних міських виборів підійти максимально відповідально, – ділиться думками Ольга Бабенко. – Тому поки що наша спільна задача – зберегти у нас вдома мир та існуючу економічну стабільність».Автор: Алина Долгая


Loading...