Артстайл
Оксфорд 3
    
Новости Кривого Рога
23.01.2018
Восход солнца Долгота дня Заход солнца
08:22 12:56 17:30
Город ФМ он лайн
Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад, активісти криворізької громади! Печать
07.12.2015 г.

Висока професійна і громадянська відповідальність - це перша й найголовніша передумова вашої надзвичайно важливої праці. Кожного дня вона спрямована на подальший соціально-економічний розвиток територіальних громад, на благополуччя жителів нашого рідного міста.

І наші згуртовані спільні зусилля на цьому шляху завжди приносять значні результати: Кривий Ріг стабільно, впевнено живе і працює, дбаючи не лише про виконання запланованих показників місцевого бюджету, а й про сталу ситуацію в економіці Дніпропетровщини, всієї країни.

Ми всі, від голів селищних рад і до фахівців відділів, керівників органів місцевої влади, покликані реалізувати очікування мешканців Кривбасу і разом перетворювати його у сучасне, комфортне, процвітаюче місто.

Поступальний розвиток самоврядування неможливий без сталості і громадського ладу. Ми впевнені, що у Кривому Розі і надалі будуть ефективно співпрацювати всі гілки влади, об’єднання громадян, громадські організації. Поміркований підхід до рішення сьогоднішніх непростих завдань і проблем, опора на законодавство - це гарантії нашого успішного руху вперед, до створення прогресивної моделі місцевого самоврядування.

Дорогі колеги, велике спасибі вам за ваші професіоналізм і небайдужість, з якими ви виконуєте вашу відповідальну роботу, відчутну у долях багатьох наших земляків.
Щиро бажаємо вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, активної життєвої позиції. Щастя, миру і добра - вам та вашим родинам!

 


З повагою

Народні депутати України Костянтин ПАВЛОВ, Андрій ГАЛЬЧЕНКО


Loading...