Работа в Черногории
Оксфорд 3
    
Новости Кривого Рога
24.11.2017
Восход солнца Долгота дня Заход солнца
08:03 12:31 16:57
Пресс Брук
Артстайл
В горисполкоме Кривого Рога высказались против гражданского противостояния Печать
19.02.2014 г.

В горисполкоме Кривого Рога высказались против гражданского противостояния Сегодня, 19 февраля, состоялось внеочередное заседание Криворожского горисполкома, на котором городские власти приняли решение выразить полную поддержку позиции президиума Днепропетровского областного совета относительно политической ситуации в стране.  

Мэр Кривого Рога Юрий Вилкул отметил, что нынешняя обстановка в Украине ставит под угрозу жизнь и безопасность людей, и в этих тревожных событиях городская власть не может оставаться в стороне.

В ходе заседания перед присутствующими выступили секретарь горсовета Сергей Маляренко, председатель Ингулецкого райсовета Евгений Рыжков, председатель Криворожской городской организации ветеранов Николай Дабижа, а также представитель Молодежного исполкома Артем Коломоец, которые высказали свое мнение по поводу конфликтной ситуации в стране и осудили действия оппозиционных лидеров.

В завершении встречи присутствующие члены горисполкома единогласно проголосовали за поддержание обращения президиума Днепропетровского облсовета к украинской и европейской общественности.

Ниже приводим текст обращения без изменений.

Звернення президії Дніпропетровської обласної ради до української та європейської спільноти.

Президія Дніпропетровської обласної ради висловлює своє глибоке обурення з приводу останніх подій у столиці нашої держави м. Києві.

Сьогодні опозиція перейшла всі межі людяності і законності. Радикально налаштовані протестувальники здійснюють збройні напади на будівлі органів державної влади, влаштовують погроми партійних офісів, організовують підпали будинків, завдають тяжких тілесних ушкоджень співробітникам правоохоронних органів, застосовують вогнепальну зброю, беруть у заручники простих громадян і вчиняють над ними тортури на „євромайдані” та закликають до свавілля інших громадян.

Україна страждає від насилля, знущань та мародерства. Учасники мітингу у Маріїнському парку, серед яких педагоги, медики, пенсіонери, були оточені радикалістами, що озброєні „до зубів” не тільки битками, кийками та ланцюгами, а й вогнепальною зброєю.

Вони роблять все, щоб спровокувати громадянське протистояння. Їх дії не відповідають ані європейським цінностям, ані деклараціям лідерів опозиції про мирний характер проведення протестних акцій. За ці вчинки несуть персональну відповідальність лідери опозиційних партій. Вони особисто штовхають народ України до громадянської війни.

Ці протизаконні дії ставлять під загрозу життя та безпеку громадян України, конституційний лад у державі і тому ми вимагаємо від органів влади належної оцінки та негайного реагування в межах чинного законодавства з метою відновлення правопорядку.

Ми звертаємося до європейської спільноти, міжнародних спостерігачів, лідерів європейських держав належним чином оцінити ці нахабні насильницькі дії, що перекреслюють напрацьовані кроки зі стабілізації ситуації, негайно ввести санкції проти лідерів опозиції та радикальних угрупувань, що діють у центрі столиці України.

Також ми звертаємося до органів місцевого самоврядування всіх областей, до громадських організацій, політичних партій об’єднати зусилля з метою надати гідну відсіч екстремізму та фашизму і відновити законність і порядок у державі.


ИА "Кривбасс On-Line" г.Кривой Рог

Loading...