Артстайл
Оксфорд 1
    
Новости Кривого Рога
18.12.2017
Восход солнца Долгота дня Заход солнца
08:29 12:41 16:52
Город ФМ он лайн
З Днем народження, Дніпропетровщино! Печать
28.02.2013 г.

З Днем народження, Дніпропетровщино!Шановні жителі Дніпропетровщини! Вітаю вас з Днем народження нашої області – 27 лютого регіону виповнюється 81 рік!  

Земля, переплетена з історією давніх часів, область, народжена працею кількох поколінь, має особливу енергетику сили. Як би далеко від рідної землі не вели життєві дороги, серце кожного патріота завжди лишається там, де народився, де виріс, де отримав путівку в життя.
    
Успіх кожного з нас є частиною перемог усієї Дніпропетровщини, її гордістю. Дніпропетровщина дала старт мільйонам людей. Ми пишаємось нашими видатними земляками, іменами яких повниться історія. Ми пишаємось нашими сучасниками, які продовжують творити історію – працюючи в полі та на заводі, в школах та лікарнях, які мріють та сміливо втілюють мрії у життя. Пишаємось  тими, хто щиро приходить на допомогу, хто вкладає душу у свою справу, хто готовий відповідати не лише за себе, а й за те, яким є життя тих, хто поруч, за розвиток свого міста чи селища.
   
Великий досвід та мудрість передаються нам від людей, які створювали славу регіону. Велика шана та пам'ять живуть у наших серцях, аби ця слава про наш могутній регіон ширилася, щоб пишалися наші діти та онуки зробленим нами сьогодні.
   
Нехай завжди додає сил та впевненості рідна земля Дніпропетровщини кожному, хто спрямовує свої таланти, думки та волю в ім’я її розквіту та розвитку України!
   
Голова Дніпропетровської облдержадміністрації
Дмитро Колєсніков
  


Loading...