Артстайл
Оксфорд 1
    
Новости Кривого Рога
15.12.2017
Восход солнца Долгота дня Заход солнца
08:27 12:39 16:51
Город ФМ он лайн
90 бюджетників Кривого Рогу до Нового року безкоштовно отримають нові квартири Печать
20.09.2011 г.

90 бюджетників Кривого Рогу до Нового року безкоштовно отримають нові квартириГолова облдержадміністрації Олександр Вілкул провів виїзну робочу нараду щодо ходу реконструкції гуртожитку по вулиці Кустанайській у Кривому Розі у житловий будинок. Губернатор поставив завдання перед керівництвом міста та будівельникам завершити будівельно-монтажні роботи згідно з графіком – у грудні цього року.

«Реконструкція проходить у рамках реалізації регіональної програми по забезпеченню соціальним житлом працівників бюджетної сфери, у тому числі – вчителів і лікарів», – сказав Олександр Вілкул.

Проектом передбачено реконструювати 5-поверхову будівлю гуртожитку під житловий будинок на 90 квартир. З них однокімнатних квартир – 31, двокімнатних – 29, трикімнатних – 30. У підвальному приміщенні передбачається розташування електрощитової та інших інженерних комунікацій. А на першому поверсі двокімнатна квартира перевлаштована на однокімнатну. Ця квартира передбачена для інваліда, тому вона облаштована пандусом.

У ході реконструкції місто отримає фактично новий житловий будинок. Тут використовуються сучасні будівельні технології, витримуються всі плани з енергозбереження. Всі дерев'яні вікна замінюються на металопластикові. У кожній квартирі буде встановлено лічильники на газ і воду, а також сучасні електронагрівачі води. Зовнішня обробка фасаду буде виконана композитним матеріалом з утеплювальних плит.

Навколо будинку буде упорядкована територія: встановлені дитяча ігрова та спортивний майданчики. Також проектом передбачено автостоянка, зона відпочинку для мешканців будинку.

«Роботи з реконструкції виконано на дві третини. Залишилося виконати оздоблювальні роботи, роботи з облаштування інженерних комунікацій, освітлення і благоустрою території. Роботи мають бути завершені згідно з графіком – у грудні цього року. Тож 90 працівників бюджетної сфери Кривого Рогу в подарунок до Нового року безкоштовно отримають нові квартири», – сказав Олександр Вілкул. Він зазначив, що торік за програмою будівництва соціального житла «бюджетники» Дніпропетровщини отримали 169 квартир, а за підсумками цього року отримають ще 187 квартир. Зокрема, будинок на 97 квартир у квітні вже здано в експлуатацію у Дніпропетровську.

Реконструкцію будівлі гуртожитку розпочато у квітні 2011 року. Загальна вартість реконструкції становить 17,7 млн грн., фінансування ведеться з обласного та міського бюджетів.


ИА "Кривбасс On-Line" г.Кривой Рог  

Loading...