Артстайл
Оксфорд 1
    
Новости Кривого Рога
23.01.2018
Восход солнца Долгота дня Заход солнца
08:22 12:56 17:30
Город ФМ он лайн
Держгірпромнагляд зупинив роботу трьох підприємств на Дніпропетровщині Печать
13.04.2011 г.

Держгірпромнагляд зупинив роботу трьох підприємств на ДніпропетровщиніЧерез виявлені в ході перевірки серйозні порушення розпорядженням Криворізького ТУ заборонено ведення гірничих робіт на ТОВ «Рибальський кар’єр» та призупинено ведення основних технологічних процесів на ТОВ «Проско Ресурси». На ТОВ «Любимівський кар’єр» заборонено експлуатацію гірничих машин. Про це повідомляють у прес-центрі теруправління.  

За результатами перевірки виявленні наступні порушення:

ТОВ «Любимівський кар’єр»: не забезпечена безпечна експлуатація стрічкових конвеєрів, огородження приводних та натяжних барабанів не зблоковано з приводом двигуна конвеєра. Існуюче огородження конвеєрів не виключає вільний доступ до частин що рухаються та обертаються. Гірничі роботи на І квартал 2011 року по двох горизонтах не скореговані в органах Держгірпромнагляду. Відсутні акти про надання гірничих відводів у зв’язку зі зміною форми власності та перейменування підприємств.

ТОВ «Рибальський кар’єр»: не узгоджений план розвитку гірничих робіт, нормативних втрат та збіднювання корисних копалин на 2011 рік з органами Держгірпромнагляду.

ТОВ «Об’єднаний Новомиколаївський кар’єр»: на час перевірки не виконаний контрольний підрахунок виконання видобувних та розкривних робіт за 2010 рік. Існуюче огородження конвеєрів не виключає вільний доступ до частин що рухаються та обертаються. Конвеєри не обладнанні пристроєм, що вимикає конвеєр в разі зупинення стрічки при ввімкненому приводі.

ТОВ «Проско Ресурси»: не виконано вимоги приписів виданих за результатами попередньої перевірки; не поновлено дію спеціального дозволу на користування надрами по Вершинській та Західно-Дібровській ділянці Просянського родовища каолінів. Не забезпечена безпечна експлуатація стрічкових конвеєрів кар’єру та фабрик підприємства, конвеєри не обладнані огородженнями робочої та холостої гілки та пристроєм аварійної зупинки конвеєра. На деяких конвеєрах відсутня попереджувальна сигналізація про початок запуску.

На Вершинському кар’єрі експлуатуються екскаватори які відпрацювали свій нормативний термін експлуатації та мають негативний експертний висновок спеціалізованої організації щодо подовження їх терміну експлуатації. Має місце ряд порушень щодо забезпечення експлуатації та обслуговування електроустановок. На момент перевірки відсутній дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію устаткування підвищеної небезпеки (електроустановки та електрообладнання).  
 

ИА "Кривбасс On-Line" г.Кривой Рог

Loading...