Артстайл
Оксфорд 1
    
Новости Кривого Рога
14.12.2017
Восход солнца Долгота дня Заход солнца
08:26 12:39 16:51
Город ФМ он лайн
Юрій Вілкул: «Міська влада приділяє особливу увагу збереженню та зміцненню здоров’я юного покоління» Печать
08.04.2011 г.

Юрій Вілкул: «Міська влада приділяє особливу увагу збереженню та зміцненню здоров’я юного покоління»7 квітня в актовому залі виконкому міської ради під головуванням міського голови Юрія Вілкула відбулася нарада з питання стану навчальної, спортивно-масової, фізкультурно-оздоровчої роботи в навчальних закладах міста. У нараді взяли участь начальник Дніпропетровського обласного управління з фізичного виховання і спорту, голови районних у місті рад, голови постійних комісій, депутати міської ради, начальники відділів освіти, голови комітетів з фізичної культури і спорту, керівники загальноосвітніх навчальних закладів, вчителі фізичної культури.  

Розпочавши нараду міський голова зауважив, що всі питання які винесені на нараду є актуальними, і від їх вирішення залежить подальший розвиток фізичного виховання в місті.

За результатами наради міський голова Юрій Вілкул виділив пріоритетні напрямки роботи виконкому міської ради, щодо забезпечення здоров’я та безпеки дітей, підлітків і молоді. Серед них: збільшення матеріально-технічної бази в місті, покращення технічного стану будівель навчальних закладів де проводяться заняття спортом, активізація роботи щодо дитячого туризму, оновлення спортивного інвентарю, підвищення кваліфікації вчителів фізичної культури та інші.

Під час наради міський голова звернув увагу всіх присутніх на тому, що такі зустрічі будуть проводитися регулярно.


ИА "Кривбасс On-Line" г.Кривой Рог  

Loading...